X
Menu

Przekładnie do kosiarek bijakowych

Jednym z rodzajów kosiarek rotacyjnych jest tzw. kosiarka bijakowa. Jak sama nazwa wskazuje, podstawę jej działania stanowią bijaki, które dokonują rozdrobnienia roślin po ich skoszeniu. W celu uzyskania tego efektu, stosuje się w nich specjalne przekładnie do kosiarek. W ten sposób, bijaki umieszczone na wale tnącym zostają wprawione w ruch i mogą zostać zastosowane np. do koszenia nieużytków bądź poboczy. Wyróżnia się przy tym dwa systemy napędzania: hydrauliczne (specjalny silnik) oraz mechaniczne (wałek WOM).

Dostępne u nas przekładnie do kosiarek mają zróżnicowane parametry, ponieważ staramy się dopasować swoją ofertę do zapotrzebowań wszystkich klientów. Sprowadzamy je od znanych i cenionych producentów, aby zapewnić Państwu pełną satysfakcję z użytkowania. W razie trudności z wyborem odpowiedniej przekładni do danej kosiarki, prosimy o kontakt – doradzimy i pomożemy.

Przekładnia kątowa do kosiarek – rozdrabniaczy PKZ-4

Opis produktu

Wytrzymała przekładnia kątowa stosowana w kosiarkach, kosiarko – rozdrabniaczach, rozdrabniaczach, kosiarkach sadowniczych.
Obudowa żeliwna
Przełożenie 1:1,3
Wałek wejściowy: standardowy 1-3/8 – 6
Moc znamionowa 70 HP
Obroty WOM 540 obr/min
Waga

Przekładnia kątowa GBV-011 (30HP, przełożenie 1:2.9)

Opis produktu

Obudowa żeliwna
Przełożenie 1:2.9
Wałek wejściowy: standardowy 1-3/8 – 6
Max. przenoszona moc:
– przy 540 obr / min – 30 KM
Średnica wału wyjściowego: 30 mm
Waga: 16 kg
Zastosowanie: kosiarka, kosiarka bijakowa, mulczer