X
Menu

Przekładnie do kosiarek bijakowych

Jednym z rodzajów kosiarek rotacyjnych jest tzw. kosiarka bijakowa. Jak sama nazwa wskazuje, podstawę jej działania stanowią bijaki, które dokonują rozdrobnienia roślin po ich skoszeniu. W celu uzyskania tego efektu, stosuje się w nich specjalne przekładnie do kosiarek. W ten sposób, bijaki umieszczone na wale tnącym zostają wprawione w ruch i mogą zostać zastosowane np. do koszenia nieużytków bądź poboczy. Wyróżnia się przy tym dwa systemy napędzania: hydrauliczne (specjalny silnik) oraz mechaniczne (wałek WOM).

Dostępne u nas przekładnie do kosiarek mają zróżnicowane parametry, ponieważ staramy się dopasować swoją ofertę do zapotrzebowań wszystkich klientów. Sprowadzamy je od znanych i cenionych producentów, aby zapewnić Państwu pełną satysfakcję z użytkowania. W razie trudności z wyborem odpowiedniej przekładni do danej kosiarki, prosimy o kontakt – doradzimy i pomożemy.

Przekładnia kątowa do kosiarki bijakowej

Niezależnie od Państwa wyboru, wszystkie nasze przekładnie do kosiarek są bardzo dokładnie wykonane. Niezmiennie czuwamy nad wysoką jakością oferowanych przez nas części tak, by każdy nasz klient był zadowolony z ich trwałości oraz sprawności. Dbamy o satysfakcję z zakupionych produktów oraz wciąż doglądamy tego, by każda przekładnia kątowa do kosiarki bijakowej wykonana z dbałością o każdy szczegół i wyjątkowo efektywna.

Przekładnia kątowa do kosiarek – rozdrabniaczy PKZ-4

Opis produktu

Wytrzymała przekładnia kątowa stosowana w kosiarkach, kosiarko – rozdrabniaczach, rozdrabniaczach, kosiarkach sadowniczych.
Obudowa żeliwna
Przełożenie 1:1,3
Wałek wejściowy: standardowy 1-3/8 – 6
Moc znamionowa 70 HP
Obroty WOM 540 obr/min
Waga

Przekładnia kątowa GBV-011 (30HP, przełożenie 1:2.9)

Opis produktu

Obudowa żeliwna
Przełożenie 1:2.9
Wałek wejściowy: standardowy 1-3/8 – 6
Max. przenoszona moc:
– przy 540 obr / min – 30 KM
Średnica wału wyjściowego: 30 mm
Waga: 16 kg
Zastosowanie: kosiarka, kosiarka bijakowa, mulczer